Диклоран дента инструкция и цена в аптеках

Купить Диклоран дента инструкция и цена в аптеках

Цена
0 грн.
Артикул: A01AD11
Количество

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

білий або майже білий, однорідний гель;

Склад

1 г гелю містить диклофенаку натрію 30 мг, 20 % розчину хлоргексидину глюконату 2,5 мг, що еквівалентно 0,5 мг хлоргексидину глюконату;

допоміжні речовини: натрію метабісульфіт, натрію сахарин, гіпромелоза, карбомер 940, пропіленгліколь, гантрез S 97, динатрію едетат, натрію гідроксид, смакова добавка олія м’ятна AF-20500, вода очищена.

Форма випуску

Гель стоматологічний.

Фармакотерапевтична група

Протимікробні та антисептичні засоби для місцевого застосування в стоматології. Код АТС А01А D11.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Протимікробний препарат для комплексного лікування деяких інфекційно-запальних захворювань порожнини рота з аналгетичною та протизапальною дією. Ефективність препарату зумовлена наявністю в його складі антибактеріального компонента − хлоргексидину та знеболюючого, протизапального засобу − диклофенаку натрію.

Хлоргексидин є антисептиком, який у низьких концентраціях виявляє бактеристатичну дію, а у високих − бактерицидну дію. Активний щодо широкого кола вегетативних форм грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів, мікробних спор, а також дріжджів, дерматофітів і ліпофільних вірусів.

Механізм дії полягає в утворенні зв’язків між молекулою хлоргексидину і клітинною мембраною мікроорганізмів, що призводить до порушення структури останньої і, як наслідок, − загибелі мікроорганізму.

Диклофенак натрію − нестероїдний протизапальний засіб, який виявляє аналгетичну, антипіретичну і протизапальну дії.

Диклофенак є потужним інгібітором циклооксигенази і ліпоксигенази і тому здатен уповільнювати біосинтез деяких простагландинів та лейкотрієнів, які опосередковують біль та запалення. До того ж, знижуючи синтез простагландинів, диклофенак запобігає дії останніх на гіпоталамусну ланку процесу терморегуляції і тим самим сприяє зниженню температури тіла. 

Диклофенак також впливає на функцію поліморфнонуклеарних лейкоцитів, призводячи до зниження хемотаксису і зменшення продукції пероксиду. Окрім того, він здатен пригнічувати ангіогенезис, що відбувається в грануломатозній тканині, а також індукувати регресію процесу неоваскуляризації грануломатозної тканини. Все це зумовлює зменшення проявів симптомів запалення і знижує вплив на чутливі нервові закінчення механічних подразнень і біологічно активних речовин, що утворюються в місці запалення.

Фармакокінетика. При місцевому застосуванні стоматологічного гелю  концентрація диклофенаку натрію у ділянці ясен значно вища, ніж при пероральному застосуванні препарату, що дозволяє мінімізувати дозу, а це, в свою чергу, зменшує системне всмоктування диклофенаку і ризик виникнення побічної дії. Рівень системної абсорбції диклофенаку, який спостерігається при застосованні у вигляді стоматологічного гелю, значно нижчий, ніж в разі перорального застосування диклофенаку. Метаболізується диклофенак у печінці шляхом кон'югації з глюкуроновою кислотою та гідроксилювання. Виводиться з сечею приблизно 70 %, з калом – 30 %.

У разі проковтування надлишку хлоргексидину, під час його місцевого використання у складі стоматологічного гелю, з травного тракту абсорбується лише приблизно 1% від дози, що потрапила до шлунка. Хлоргексидин не акумулюєтья в тілі та метаболізується мінімально. Виведення його відбувається головним чином із калом (90 %), 1 % − із сечею.

Показання для застосування

Тільки для стоматологічного застосування!

Комплексне лікування інфекційно-запальних захворювань порожнини рота у дорослих і дітей віком старше 15 років:

  • гострий та хронічний гінгівіт;
  • пульпіт;
  • гострий періапікальний абсцес;
  • пародонтальний абсцес;
  • хронічний пародонтит;
  • рецидивуючий афтозний стоматит;
  • зубний біль;
  • стан після видалення зубів.

Спосіб застосування та дози

Диклоран® Дента наноситься на уражену ділянку ясен та пародонта 2 рази на добу. Після нанесення гелю протягом 15 хв не можна полоскати рот та їсти.

Побічна дія

Ризик розвитку системних побічних явищ при місцевому застосуванні Диклорану® Дента не великий. Зрідка можуть спостерігатися такі явища, як відчуття печіння в місці нанесення, свербіж, головний біль, нудота, біль у животі, діарея, диспепсія, риніти, диспное, анафілактоїдні реакції.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до диклофенаку та інших нестероїдних протизапальних засобів, до хлоргексидину чи до будь-якого іншого компонента препарату. Не слід застосовувати препарат у період вагітності та годування груддю, дітям молодше 15 років.

Передозування

Про випадки передозування препарату не повідомлялося.

У разі проковтування значної кількості гелю можуть виникнути серйозні системні побічні ефекти. В такому випадку слід промити шлунок і призначити підтримувальне та симптоматичне лікування (якщо необхідно).

Особливості застосування

Уникати потрапляння гелю в очі! Диклоран® Дента повинен з обережністю призначатися хворим на бронхіальну астму, оскільки це може призвести до виникнення у них риніту і тяжкого (потенційно фатального) бронхоспазму.

Особливо обережним слід бути при призначенні препарату пацієнтам з ерозивно-виразковими ураженнями шлунково-кишкового тракту і ризиком кровотечі, а також пацієнтам із вираженими порушеннями функції печінки, нирок.

При тривалому застосуванні гелю можливе виникнення небажаних системних ефектів диклофенаку.

Вагітність та лактаціяОскільки відсутні дані клінічних досліджень щодо безпечності використання Диклорану® Дента у період вагітності та лактації, не слід призначати препарат вагітним жінкам і жінкам, які годують груддю.

Препарат не зменшує швидкості психомоторних реакцій і не впливає на здатність керувати транспортними засобами та працювати з потенційно небезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При місцевому застосуванні Диклорану® Дента взаємодія з іншими лікарськими засобами мінімальна, але повністю виключити можливість таких реакцій не можна. Тому слід дотримуватись обережності при одночасному призначенні гелю і нестероїдних протизапальних засобів для перорального застосування, оскільки існує ризик взаємного потенціювання токсичних ефектів і зниження ефективності одного з препаратів.

Умови та термін зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 0С в недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Термін придатності − 3 роки.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

По 20 г у тубі з алюмінію або з ламінованого пластику. По 1 тубі в картонній коробці.

Виробник

«Юнік Фармасьютікал Лабораторіз» (Відділення фірми «Дж.Б.Кемікалз енд Фармасьютікалз Лтд.»).

Адреса

Індія, Ворлі, Мумбай 400 030.

Диклоран дента инструкция и цена в аптеках - Характеристики

Код АТХA01AD11
Международное название-

Рекомендуем посмотреть

0 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
10 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
60 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
80 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
No image available
No image available
0 грн.
В наличии
0 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
10 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
No image available
No image available
20 грн.
В наличии
20 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
20 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
No image available
No image available
20 грн.
В наличии
20 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
No image available
No image available
10 грн.
В наличии
10 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
No image available
No image available
10 грн.
В наличии
10 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
Зверобоя трава по 1.5 г №20 в фил.-пак.
Зверобоя трава по 1.5 г №20 в фил.-пак.
10 грн.
В наличии
10 грн.
В наличии
Количество
Кол-во

Товар добавлен в корзину

Закрыть
Закрыть