Аврора хот сип - инструкция, показания, состав, побочные эффекты

Купить Аврора хот сип - инструкция, показания, состав, побочные эффекты

Цена
0 грн.
Артикул: N02BE51
Количество

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

Вільно сипучий ароматизований порошок білого або майже білого кольору;

Склад

кожний пакетик містить:

парацетамолу 750 мг;

фенілефрину гідрохлориду 5 мг;

аскорбінової кислоти 30 мг;

кофеїну безводного 25 мг;

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний, кукурудзяний крохмаль, полівінілпірролідон, натрію бензоат, динатрію ЕДТА, натрію крохмаль гліколлят, кроскармелоза натрію, магнію стеарат, лимонний ароматизатор + American Ice cream Soda, аспартам.

Форма випуску

Порошок для приготування розчину для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиков. Код АТС N02B E51.

Фармакотерапевтичні властивості. Фармакодинаміка. Парацетамол є аналгетиком-антипіретиком. Механізм дії пояснюється пригніченням синтезу простагландинів у центральній нервовій системі, діє на центр терморегуляції в гіпоталамусі.

Аскорбінова кислота є життєво необхідним вітаміном, що додається до складу препарату для компенсації втрати вітаміну С, яка може виникнути на початку вірусної інфекції. Відомо, що аскорбінова кислота відіграє важливу роль у реалізації захисної функції організму від інфекції і необхідна для нормального функціонування Т-лімфоцитів та ефективної фагоцитарної активності лейкоцитів.

Фенілефрин – симпатоміметик. Його дія пов’язана в першу чергу з прямою стимуляцією адренорецепторів, переважно a-адренорецепторів і частково - з непрямим ефектом, що чиниться через вивільнення норадреналіну. Фенілефрин знижує набряк слизової оболонки носа, полегшує дихання завдяки судинозвужуючої дії.

Викликає звуження артеріол, підвищення загального периферичного судинного опору та артеріального тиску.

Кофеїн є стимулятором, що безпосередньо стимулює серцеву діяльність і підвищує силу скорочення міокарда.

Фармакокінетика. Препарат швидко всмоктується у верхніх відділах кишечнику, метаболізується в печінці з утворенням глюкуроніда і сульфату парацетамола. Виводиться в основному нирками.

Показання для застосування

Симптоматичне лікування застудних захворювань і грипу (полегшення головного болю, ознобу, закладення носа, синусового болю та болю у горлі).

Спосіб застосування та дози

Висипати вміст одного пакетика в чашку і залити гарячою водою. Перемішувати до повного розчинення.

Дорослим і дітям старше 12 років по 1 пакетику до 4 разів на день. Інтервал між прийомами – 4 години.

Приймати не довше 5 днів. Розчин приймати незалежно від прийому їжі, але не натще.

Побічна дія

Звичайно препарат переноситься добре. Побічні реакції парацетамолу трапляються дуже рідко, можуть виникати алергічні реакції, такі як шкірний висип, свербіж, диспептичні явища, лейкопенія, тромбоцитопенія, нейтропенія, панцитопенія, агранулоцитоз.

Симпатоміметичні аміни можуть підвищувати кров’яний тиск з виникненням головного болю, запаморочення, нудоти, діареї, безсоння і рідко – відчуття серцебиття або рефлекторної брадикардії.

Протипоказання

Гіперчутливість до будь-якого компонента, що входять до складу препарату; тяжкі порушення функції печінки або нирок, гіпертиреоз, діабет, захворювання серця, зокрема тяжка артеріальна гіпертензія, тяжкий атеросклероз, схильність до спазму судин, ішемічна хвороба серця. Хронічний алкоголізм. Препарат протипоказаний пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти або бета-блокатори, або тим, хто приймає або приймав протягом двох останніх тижнів інгібітори моноаміноксидази.

Препарат не рекомендується дітям до 12 років.

Передозування

Симптоми передозування парацетамолу в перші 24 години: блідість, нудота, блювання, анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12 - 48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може супроводжуватися енцефалопатією та призводити до коми та смерті. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може розвинутись навіть за відсутності тяжкого ураження печінки. Відмічалась також серцева аритмія. Ураження печінки можливо у дорослих, що прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, що прийняли більше 150 мг/кг маси тіла.

Передозування фенілефрину може стати причиною головного болю, блідості, підвищення кров’яного тиску, можливі також рефлекторна брадикардія, нудота та блювання.

При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Метіонін перорально або ацетилцистеїн внутрішньовенно можуть мати позитивний ефект протягом 48 годин після передозування. Необхідно також вжити загальнопідтримуючих заходів.

Особливості застосування

Слід уникати одночасного прийому інших препаратів, призначених для симптоматичного лікування застуди та грипу, судинозвужувальних препаратів для лікування риніту, а також лікарських засобів, що містять парацетамол.

З обережністю застосовувати для лікування пацієнтів з порушеннями функції нирок і печінки, хворих на ішемічну хворобу серця, з доброякісною гіпербілірубінемією, пацієнтів похилого віку. При тривалому застосуванні необхідно здійснювати контроль функціонального стану печінки та картини периферичної крові.

Вагітність і лактація.

Призначення препарату в ці періоди можливе лише у випадку, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Ефекти на здатність керувати автомобілем або технікою.

Під час лікування препаратом слід утримуватися від керування автомобілем або технікою, що потребує підвищеної концентрації уваги.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Взаємодія препарату зумовлена взаємодією його компонентів з іншими лікарськими засобами. Метоклопрамід і домперідон можуть збільшувати швидкість всмоктування парацетамолу, а холестерамін - зменшувати. Антикоагуляторний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений тривалим регулярним вживанням парацетамолу з підвищенням ризику кровотечі. Періодичий прийом не справляє значного ефекту. При нетривалому використанні згідно з рекомендованим режимом застосування зазначена взаємодія не має клінічного значення.

Збільшення гепатотоксичної дії при застосуванні разом з барбітуратами, протисудомними засобами, рифампіцином, алкоголем.

Взаємодія між симпатоміметичними амінами та інгібіторами моноаміноксидази спричиняє гіпертензивний ефект. Фенілефрин може взаємодіяти з іншими симпатоміметиками та вазодилататорами, що спричиняє небажані ефекти. Фенілефрин може знижувати ефективність бета-блокаторів та антигіпертензивних препаратів. Одночасне застосування інгібіторів МАО потенціює ефекти фенілефрину. Стани, при яких застосовуються ці препарати, є протипоказанням щодо вживання порошків АВРОРА ХОТ CІП.

Умови та термін зберігання

При температурі не вище 250С в сухому, недоступному для дітей місці.

Термін зберігання – 36 місяців.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

Ламіновані пакетики, що містять 5г порошку. 10 пакетиків в картонній коробці.

Виробник

“Дж. Дункан Хелскер Пвт. Лтд.”

Адреса

Індія, Плот №Б-705, В.Ватіка,

Джі., Бі. Роуд, Тан (В), Мумбай.

Аврора хот сип - инструкция, показания, состав, побочные эффекты - Характеристики

Код АТХN02BE51
Международное название-

Рекомендуем посмотреть

0 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
140 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
20 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
0 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
0 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
0 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
0 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
20 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
10 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
20 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
10 грн.
В наличии
Количество
Кол-во
20 грн.
В наличии
Количество
Кол-во

Товар добавлен в корзину

Закрыть
Закрыть